اهدای گوشت قربانی خیرات ماه صفر به خانواده های محروم خیریه طاهر

اهدای گوشت قربانی خیرات ماه صفر به خانواده های محروم خیریه طاهر

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر؛ همزمان با سالروز شهادت دخت سه ساله امام حسین (علیه السلام) حضرت رقیه (سلام الله علیها) طرح قربانی ماه صفر در این موسسه به اجرا درآمد.

به گفته سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل خیریه طاهر در این طرح معنوی حمایتی که با مشارکت خیرین نیک اندیش موسسه در قالب خیرات دسته جمعی ویژه ماه صفر به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، شفای بیماران و رفع گرفتاری ها به ویژه رفع بیماری کرونا صورت پذیرفت، بسته های گوشت قربانی تهیه و به خانواده های محروم تحت پوشش این موسسه اهدا شد.

مرتضوی همچنین اشاره داشت موسسه خیریه طاهر به حول و قوه الهی در نظر دارد بنابر تاکیدات آموزه های دینی مبنی بر پرداخت صدقه در روز اول ماه با مشارکت آحاد مختلف جامعه طرح قربانی و اهدای گوشت به خانواده های نیازمند دامغانی را در هر ماه قمری اجرا نموده و در همین راستا پذیرای کمک های همه نیک اندیشان خواهد بود.

#خیرات_دسته_جمعی
#احسان_ماه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“و يُطعِموُنَ الطَّعامَ عَلي حُبِّهِ مِسكيناً و يَتيماً و أسيراً ، إنَّما نُطعِمُكُم لِوَجهِ اللَّهِ لا نريدُ مِنكُم جَزاءً و لاشُكُوراً


و به [پاس] دوستي [خدا] بينوا و يتيم و اسير را خوراك مي‏دهند. “ما براي خشنودي خدا است كه به شما مي‏خورانيم و پاداش و سپاسي از شما نمي‏ خواهيم”
 قرآن کریم  _ انسان ، آيه ۹ – ۸


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب