بازدید مدیریت و کارشناسان اداره بهزیستی دامغان از موسسه

بازدید مدیریت و کارشناسان اداره بهزیستی دامغان از موسسه

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر به دعوت این مجموعه، مدیریت و کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان دامغان در محل دفتر خیریه طاهر حضور یافته و به بازدید از بخش های مختلف آن پرداختند‌.

در جریان این بازدید جلسه هم اندیشی در مورد پیشبرد برنامه های اجرایی موسسه خیریه طاهر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز برگزار شد.

در این نشست سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل خیریه طاهر ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان محترم به ارائه گزارشی در مورد فعالیت های حمایتی اجرا شده از زمان تاسیس تاکنون پرداخته و به برنامه های آتی خدمت رسانی به محرومین جامعه نیز اشاره داشت.
در ادامه محمود زحمتکش مدیریت اداره بهزیستی دامغان با تقدیر و تشکر از فعالیت ها و حمایت های انجام شده موسسه خیریه طاهر از محرومین جامعه در فرصت های مختلف به ویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا همچون ارائه سبدکالا و بسته های مواد ضدعفونی و بهداشتی به محرومین دامغانی، کمک به تجهیز و راه اندازی کارگاه تولید ماسک و سایر برنامه های حمایتی صورت پذیرفته، این موسسه را دارای افقی روشن و برخوردار از ظرفیت های خوبی برای خدمت رسانی به نیازمندان جامعه برشمرده و ابراز امیدواری نمودند با همکاری و تعامل نزدیک اداره بهزیستی و سایر نهادهای حمایتی شاهد رشد روزافزون فعالیت های خیریه طاهر در جهت رفع محرومیت از چهره شهرستان دامغان باشیم.
زحمتکش مشارکت فعالانه هفتاد میلیون ریالی خیریه طاهر با حمایت های خیرین در طرح های متمرکز حمایتی و توانمندسازی این اداره از جمله #پازل_همدلی را نیز بسیار ارزشمند برشمرده و اشاره داشت با وجود چنین موسسه فعال و نمونه ای می توانیم با کمک های مردم خوب دامغانی بسیاری از مشکلات و کمبودهای محرومان شهرمان را برطرف نماییم.
همچنین در این نشست به تعدادی از خانواده های محروم دامغانی در قالب طرح #یار_دانایی با هدف تامین وسایل آموزش غیرحضوری دانش آموزان بازمانده از تحصیل، تبلت های تهیه شده توسط خیریه طاهر با مشارکت خیرین نیک اندیش اهدا شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 13 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“تَواصَلوا و تَبارُّوا و تَراحَموا و كُونُوا إخوَةً بَرَرَةً كَما أمَرَ كُمُ اللَّهُ

با يكديگر پيوند داشته باشيد و به هم نيكی كنيد ، و با يكديگر مهربان باشيد و همچنان كه خداوند به شما دستور داده است ، برادرانی نيكوكار باشيد”
 امام صادق (ع)  _ الكافی ، ج ۲ ، ص ۱۷۵


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب