تشکیل خانواده خیریه طاهر همزمان با روز خانواده

تشکیل خانواده خیریه طاهر همزمان با روز خانواده

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر دامغان به مناسبت فرارسیدن ۲۵ ماه ذی الحجه گرامیداشت نزول سوره مبارکه هل اتی در شان حضرت علی (علیه السلام)، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، امام حسن و امام حسین (علیهما السلام) و به میمنت نازل شدن آیه شریفه ی “و یطعمون الطعام علی حبه مسکینا و یتیما و اسیرا” به عنوان پاداش انفاق خالصانه و الهی اهل بیت عصمت و طهارت پس از سه روز روزه داری نسبت به محرومان جامعه، خانواده طاهر در این موسسه خیریه تشکیل شد.

خانواده خیریه طاهر با عضویت عموم مردم مهربان دامغانی به ویژه حامیان و خیران نیک اندیش، خادمان افتخاری(طاهریار) و افراد محروم تحت پوشش موسسه شکل گرفته و در این جمع صمیمی تلاش می شود با همت یکایک اعضای خانواده، سفره های مهربانی و احسان را تا رفع محرومیت در خانه های نیازمندان شهرمان به وسعت دل های آسمانی شان بگستراند.

از شما حامیان و خیران نیک اندیش و افراد علاقمند خدمت به محرومان جامعه دعوت می شود به خانواده مهربان طاهر پیوسته و یاری رسان ما در تحقق این هدف مقدس باشید.

#خانواده_طاهر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

Search
Generic filters

چراغ راه

“و يُطعِموُنَ الطَّعامَ عَلي حُبِّهِ مِسكيناً و يَتيماً و أسيراً ، إنَّما نُطعِمُكُم لِوَجهِ اللَّهِ لا نريدُ مِنكُم جَزاءً و لاشُكُوراً


و به [پاس] دوستي [خدا] بينوا و يتيم و اسير را خوراك مي‏دهند. “ما براي خشنودي خدا است كه به شما مي‏خورانيم و پاداش و سپاسي از شما نمي‏ خواهيم”
 قرآن کریم  _ انسان ، آيه ۹ – ۸


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب