راه اندازی مرکز اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR)

راه اندازی مرکز اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR)

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر با امضای تفاهم نامه ی همکاری میان اداره بهزیستی شهرستان دامغان و خیریه طاهر، مرکز اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) در این موسسه راه اندازی شد.

:small_blue_diamond:طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) یکی از راهبردی ترین فعالیت های توانبخشی سازمان بهزیستی با هدف شناسایی معلولان، تشخیص معلولیت و نیازسنجی برای انجام خدمات با کیفیت بالاتر می باشد. در این طرح تعدادی تسهیلگر بر اساس علاقه، توانایی و شایستگی شناسایی شده و در شهر و روستا روند مراحل خدمت رسانی به معلولان را سرعت می بخشند.

همچنین خدمت رسانی در این روش به نحوی است که فرد معلول، خانواده او و جامعه را درگیر کرده و دولت نیز به عنوان حامی طرح می باشد اما مسئولیت اصلی در فرآیندهای اجرایی این طرح بر عهده خود معلول و جامعه است.

:small_orange_diamond:تفاهم نامه راه اندازی این مرکز و ارائه خدمات توانبخشی مبتنی بر جامعه به معلولین عزیز دامغانی توسط محمود زحمتکش سرپرست اداره بهزیستی دامغان و سید ابوالفضل مرتضوی مدیریت موسسه خیریه طاهر در محل این اداره با حضور کارشناسان مربوطه امضا شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 15 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“تَواصَلوا و تَبارُّوا و تَراحَموا و كُونُوا إخوَةً بَرَرَةً كَما أمَرَ كُمُ اللَّهُ

با يكديگر پيوند داشته باشيد و به هم نيكی كنيد ، و با يكديگر مهربان باشيد و همچنان كه خداوند به شما دستور داده است ، برادرانی نيكوكار باشيد”
 امام صادق (ع)  _ الكافی ، ج ۲ ، ص ۱۷۵


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب