با همت خیرین طاهر شب چله ی مهربانی دامغانی ها رقم خورد

با همت خیرین طاهر شب چله ی مهربانی دامغانی ها رقم خورد

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر همزمان با شام ولادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها به همت خیرین طاهر “شب چله ی دامغانی ها” با گرمی سخاوت و مهربانی همراه شد.

به گفته سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل موسسه خیریه طاهر با حمایت های خیرین نیک اندیش بسته های کمک معیشتی شامل مواد غذایی از جمله برنج و گوشت، انواع میوه و خوراکی های سنتی شب یلدا شامل دادچه، تفتان، حلوا، سمنو، رشته و … به همراه ماسک با ارزش تقریبی هر بسته ۲۵۰ هزار تومان تهیه شده و به خانواده های محروم دامغانی تحت پوشش این موسسه اهدا شد.

وی اشاره کرد یکی از نکات قابل توجه این طرح همزمان با یاری رسانی به محرومین تحت پوشش، تهیه خوراکی های سنتی شب یلدا از کارگاه های تولیدی زنان سرپرست خانوار فعال در سطح شهرستان با رعایت موارد بهداشتی بوده که به نحوی حمایت از کارگاه های کوچک و تولیدات بومی این قشر جامعه را در جهت توانمندسازی مورد توجه قرار می داد.

مرتضوی در ادامه ضمن تشکر از مشارکت های ارزشمند خیرین و حامیان موسسه خیریه طاهر ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با ادامه این حمایت ها زمینه را برای گره گشایی هر چه بیشتر از محرومین جامعه فراهم نموده و آنان را تا رفع محرومیت از طریق برنامه های موسسه یاری رسانی نماییم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 13 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“وَاللَّهُ يُحِبُّ إغاثَةَ اللَّهفانِ

خداوند كمك به اندوهگين و ياري خواه را دوست دارد”
 پيامبر صلي الله عليه و آله  _ الكافي ، ج ۴ ،ص ۲۷


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب