برگزاری نشست هم اندیشی با مدیران کمیته امداد در موسسه خیریه طاهر

برگزاری نشست هم اندیشی با مدیران کمیته امداد در موسسه خیریه طاهر

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر شهرستان دامغان؛ با هدف بررسی راهکارهای ارائه خدمات بهتر به محرومین شهرستان، همچنین ایجاد بستر هماهنگی، تعامل و هم افزایی نشست هم اندیشی با حضور مدیران کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دامغان در محل دفتر موسسه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور آقای کشاورزیان ریاست محترم کمیته امداد شهرستان و آقای غربا معاونت مشارکت های مردمی این نهاد تشکیل شد مدیریت موسسه خیریه طاهر پس از بیان خیرمقدم ضمن تشریح اهداف و اقدامات موسسه به معرفی ظرفیت های آن نیز اشاره داشت .

در ادامه رییس کمیته امداد شهرستان با استقبال از برنامه های موسسه خیریه طاهر و تشکر از اقدامات گذشته این موسسه به بیان نکاتی در مورد روش های خدمت رسانی هر چه بهتر به محرومان جامعه پرداخته و آمادگی هر گونه ارتباط و تعامل کمیته امداد شهرستان با این موسسه خیریه را اعلام نمود.

در پایان این جلسه نیز سایر حاضرین نظرات خود را در مورد پیشبرد اهداف موسسه خیریه طاهر بیان نموده و تصمیم گرفته شد از طریق ارتباط با سایر مراکز نیکوکاری کمیته امداد زمینه برای ارائه خدمات حمایتی و توانمندسازی به جامعه هدف بیش از گذشته فراهم شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یک =

Search
Generic filters

چراغ راه

“اللَّهُ في عَونِ المُؤمِنِ ، مادامَ المُؤمِنُ في عَونِ أخيهِ

خداوند در پي ياري مؤمن است ، تا وقتي كه مؤمن در پي ياري برادر خويش است”
 امام صادق (ع)  _ بحار الأنوار ، ج ۷۴ ، ص ۳۲۲


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب