همکاری اصناف دامغانی با خیریه طاهر در جهت حمایت از محرومین تحت پوشش

همکاری اصناف دامغانی با خیریه طاهر در جهت حمایت از محرومین تحت پوشش

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر؛ در راستای استفاده از حمایت های اصناف محترم جهت یاری رسانی به محرومین تحت پوشش،صبح پنج شنبه نشست بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری و استفاده از ظرفیت ها با حضور مدیرعامل موسسه و رییس اتاق اصناف دامغان در محل دفتر خیریه برگزار شد.

در این نشست سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل موسسه خیریه طاهر ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از حضور رییس اتاق اصناف دامغان به بیان گزارشی در مورد تاریخچه تاسیس،اهداف، برنامه ها و فعالیت های انجام شده این موسسه در جهت رفع محرومیت جامعه هدف پرداخته و اشاره داشتند که خیریه طاهر آماده دریافت نظرات مشورتی و حمایت های اصناف محترم در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به محرومین جامعه می باشد.

مرتضوی همچنین با اشاره به شیوع بیماری کرونا و ضرورت وضع برخی از محدودیت ها برای برخی از اصناف محترم، ضمن تشکر از همراهی خوب این قشر با قوانین محدودیتی وضع شده و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در جهت مهار بیماری کرونا، از آمادگی این موسسه در حد توان جهت ارائه امتیاز دریافت تسهیلات قرض الحسنه به تعدادی از کاسبان آسیب دیده از این وضعیت خبر داد.

در ادامه این جلسه حسن امینیان رییس اتاق اصناف دامغان ضمن تشکر از دعوت خیریه طاهر و برگزاری این نشست اعلام داشت که اصناف دامغانی همواره در کارهای خیر مشارکت بسیار خوبی دارند و در این زمینه نیز آمادگی داشته با روش های مختلف از جمله ارائه خدمات رایگان، تخفیف های ویژه در خرید مایحتاج زندگی و سایر روش های دیگر به این موسسه در زمینه رفع محرومیت از خانواده های تحت پوشش کمک موثری نمایند.

موسسه خیریه طاهر از زمان تاسیس تاکنون تلاش داشته با ایجاد بسترهای همکاری و تعامل با سایر نهادهای تاثیرگذار جامعه، زمینه را برای حمایت از خانواده های محروم دامغانی تا مرحله توانمندسازی فراهم نماید.

نشست بررسی راهکارهای افزایش تعامل و همکاری اصناف محترم دامغانی با موسسه
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 6 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“إنَّ لِلّهِ عِباداً فِي الأرضِ يَسعَونَ في حَوائجِ النّاسِ هُمُ الآمِنونَ يَومَ القِيامَةِ

خداوند در زمين بندگاني دارد كه براي برآوردن نيازهاي مردم مي‏كوشند ؛ اينان ايمني يافتگان روز قيامت‏ اند”
 امام کاظم (ع)  _ الكافي ، ج ۲ ،ص ۱۹۷


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب