کمک ۷ میلیون تومانی خیریه طاهر به پویش پازل همدلی سازمان بهزیستی

کمک ۷ میلیون تومانی خیریه طاهر به پویش پازل همدلی سازمان بهزیستی

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر، در آستانه هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت پربرکت رسول مهربانی ها حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) با مشارکت خیرین نیک اندیش موسسه مبلغ ۷ میلیون تومان کمک نقدی به پویش سراسری پازل همدلی بهزیستی اهدا شد.

به گفته سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل این موسسه پس از ارائه فراخوان توسط اداره بهزیستی شهرستان دامغان جهت مشارکت در پویش پازل همدلی، مبلغ ۷ میلیون تومان با حمایت خداپسندانه خیرین جمع آوری شده و به حساب اداره بهزیستی شهرستان دامغان واریز شد.

مرتضوی در ادامه ضمن تشکر از همراهی همیشگی خیرین محترم با برنامه های حمایتی و توانمندسازی این موسسه، از آحاد جامعه نیز دعوت نموده با کمک های موردی و مستمر خود حامی طرح های موسسه خیریه طاهر جهت رفع فقر و محرومیت از چهره شهرمان باشند.

طرح #پازل_همدلی به همت سازمان بهزیستی با شعار “قطعه قطعه جمع گردد/همدلی معنا شود” به منظور تامین لوازم التحریر و نیازهای آموزشی دانش آموزان محروم با اهدای مبلغ صد هزار ریال به ازای هر قطعه پازل مهربانی اجرا شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − چهار =

Search
Generic filters

چراغ راه

“تَواصَلوا و تَبارُّوا و تَراحَموا و كُونُوا إخوَةً بَرَرَةً كَما أمَرَ كُمُ اللَّهُ

با يكديگر پيوند داشته باشيد و به هم نيكی كنيد ، و با يكديگر مهربان باشيد و همچنان كه خداوند به شما دستور داده است ، برادرانی نيكوكار باشيد”
 امام صادق (ع)  _ الكافی ، ج ۲ ، ص ۱۷۵


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب