سبد کالا

سبد کالا

یکی از برنامه‌های جاری موسسه خیریه طاهر ارائه سبدهای کالا و کمک‌های معیشتی است. خیریه طاهر در کنار اقدامات پایه‌ای جهت توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش ، تا زمان خودکفایی خانواده‌ها و به فراخور شرایط و مناسبت‌ها ، حمایت‌های معیشتی را در قالب طرح‌های مختلف در برنامه خود دارد.

در این خصوص خیریه طاهر تلاش کرده اقدامات جدید ، خلاقانه و متنوعی را داشته باشد که ازجمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اعطای بن کالا به‌جای سبد کالا با همکاری یکی از فروشگاه‌های بزرگ شهر : به‌این‌ترتیب هر خانواده متناسب با نیازهای خود ، اقلام ضروری را تهیه نموده است. ( رصد و تحلیل اقلام خریداری‌شده نیز در دستور کار موسسه قرار گرفت و نتایج جالبی از آن استخراج شد. )
  • اعطای کارت رستوران به‌جای غذای گرم جهت ارائه حق انتخاب غذا و چشیدن طعم خرید از رستوران به خانواده‌های جامعه هدف

کسبه و باغداران محترم و سایر بزرگواران می توانند با اهدای اجناس مختلف ، تمام یا بخشی از اقلام هر سبد را تقبل و تامین فرمایند.

همچنین شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه یک یا چند بسته معیشتی خیریه طاهر را در این مسیر یاری نمایید :

پرداخت آنلاین

اطلاعات حساب موسسه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − سه =

Search
Generic filters

چراغ راه

“و يُطعِموُنَ الطَّعامَ عَلي حُبِّهِ مِسكيناً و يَتيماً و أسيراً ، إنَّما نُطعِمُكُم لِوَجهِ اللَّهِ لا نريدُ مِنكُم جَزاءً و لاشُكُوراً


و به [پاس] دوستي [خدا] بينوا و يتيم و اسير را خوراك مي‏دهند. “ما براي خشنودي خدا است كه به شما مي‏خورانيم و پاداش و سپاسي از شما نمي‏ خواهيم”
 قرآن کریم  _ انسان ، آيه ۹ – ۸


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب