نشست هم اندیشی و پیگیری اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR)

نشست هم اندیشی و پیگیری اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR)

به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه طاهر اولین نشست هم اندیشی و پیگیری اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) با حضور مدیریت، کارشناسان مربوطه و تسهیلگران بخش روستایی در محل دفتر موسسه برگزار شد.

در این جلسه سید ابوالفضل مرتضوی مدیرعامل موسسه خیریه طاهر ضمن عرض خیرمقدم، به بیان نکاتی در اهمیت و ارزش خدمت موثر به معلولین جامعه پرداخته و اشاره داشتند که باید مبتنی بر اهداف برنامه توانبخشی ابلاغی سازمان بهزیستی فرصت را غنیمت شمرده و این قشر جامعه را تا مرحله ی توانمندسازی یاری نماییم‌.

در ادامه جلسه سرکارخانم رشیدی کارشناس مسئول طرح (CBR) در اداره بهزیستی دامغان ضمن تشکر از موسسه خیریه طاهر در قبول مسئولیت راه اندازی مرکز هماهنگی و نظارت بر اجرای طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه، به بیان تاریخچه ای از اجرای طرح در سطح شهرستان و نکاتی در جهت پیشبرد مطلوب آن پرداختند.

همچنین تعدادی از تسهیلگران به عنوان بدنه اجرایی طرح مذکور نیز در این نشست هر کدام به گزارشی از عملکرد، تجربیات موفق و بخشی از مشکلات موجود در مسیر پیشرفت طرح پرداخته و در همین راستا جهت خدمت رسانی با کیفیت بیشتر به معلولین محترم تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

طرح توانبخشی مبتنی بر جامعه (CBR) یکی از برنامه های راهبردی سازمان بهزیستی در جهت حمایت و توانمندسازی معلولین بوده که در حال حاضر موسسه خیریه طاهر با هماهنگی اداره بهزیستی شهرستان دامغان اجرای آن را در بخش روستایی عهده دار می باشد و در قالب آن به ۶۰۰ نفر از معلولین خدمات مختلفی به واسطه تسهلیگران شناسایی شده ارائه می نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =

Search
Generic filters

چراغ راه

“كَما تُعينُ تُعانُ

آن گونه كه ياري مي‏كني ، ياري مي‏شوي

 امام علی (ع)  _ غررالحكم و دررالكلم ، ح ۷۲۰۹


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب