چشم‌انداز

چشم‌انداز

چشم‌انداز پنج‌ساله (1399-1404) موسسه خیریه طاهر

موسسه خیریه طاهر حامی استوار افراد و خانواده‌هایی است که به دلایل مختلف دچار فقر ، محرومیت و مشکلات شده‌اند. در سايه اين حمایت، خانواده‌ها می‌توانند با نگرانی کمتر، به مشکلات و نیازمندی‌های خود فکر کنند و با آرامش بیشتر راه عبور از گردنه‌های دشوار زندگی را طي نموده و افکار آن‌ها از ناتوانی و بیچارگی، به توانمند زیستن در آینده تغيیر کند.

در سایه حمایت خیریه طاهر، هیچ خانواده‌ای در مسیر رفع مشکلات خود تنها نخواهد بود و در تمام مسیر همه حمایت‌هاي لازم در حد توان موسسه را در شهر بافرهنگ و تمدن و اصیل دامغان دریافت می‌نماید. موسسه طاهر با برنامه‌ریزی دقیق و استفاده از تمام ظرفیت‌های مردمی بر اساس استانداردهای ملي و بين‌المللی کاهش محرومیت و افزایش توانمندی ، به ارائه بهترین خدمات می‌پردازد. در سایه آموزش و ایجاد بسترهای مناسب در جهت کاهش فقر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی می‌کوشد و در این مسیر از همکاری سایر نهادها و شخصیت‌های حقوقی و حقیقی ذیصلاح بهره خواهد برد.

خیریه طاهر به‌عنوان یک سازمان متعالی و پیشرو در دامغان شناخته می‌شود و عملکرد آن معیاری برای ایجاد و ارزیابی مؤسسات مشابه در سطح شهرستان و استان خواهد بود. خیریه طاهر بر اساس استانداردهای ملی و بين‌المللی دارای یکی از برترین جایگاه‌ها در بین مؤسسات خیریه بوده و در هر یک از حوزه‌های فعالیت خود نیز یکی از برترین‌ها خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − هشت =

Search
Generic filters

چراغ راه

“طوبي لِمَن أحسَنَ إلَي الِعبادِ و تَزَوَّدَ لِلمَعادِ


خوشا به حال آن كه به بندگان خدا نيكی كند و برای آخرت خود زاد و توشه برگيرد”
 امام علی (ع)  _ غررالحكم و دررالكلم ، ح ۵۹۵۵


برچسب های مطلب

اهداء کمک های نقدی
پرداخت آنلاین کمکهای نقدی به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب